Alarmy samochodowe

Kierowcom pojazdów czterokołowych oraz motocykli oferujemy kompleksowe zabezpieczenia do ich maszyn. Poza podstawowymi zabezpieczeniami mechanicznymi, takimi jak blokada skrzyni biegów, najczęściej spotykanym sposobem ochrony samochodu przed ewentualną kradzieżą są autoalarmy. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele urozmaiconych rozwiązań - od najprostszych, składających się z prostej centralki i kilku czujników, po najnowsze, zaawansowane urządzenia naszpikowane elektroniką.

Wybierając autoalarm do samochodu lub motocykla warto zwrócić uwagę na sposób jego montażu, który powinien utrudniać potencjalnemu złodziejowi jego unieszkodliwienie oraz sposób ochrony (czujniki wstrząsowe, dźwiękowe, holowania, ruchu czy ciśnienia i spadku napięcia oraz pole magnetyczne etc.). Należy pamiętać, że im bardziej system będzie rozbudowany w czujniki, blokady zapłonu czy rozruchu, tym lepiej chroniony będzie pojazd. W naszym asortymencie można znaleźć urządzenia do aut takich marek jak Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford czy VW.

Firma Auto-Marka ze Szczecina poleca urządzenia o znakomitym stosunku ceny do jakości. Oferujemy zarówno skuteczne alarmy samochodowe, jak również alarmy motocyklowe do różnego rodzaju pojazdów dwukołowych. W naszym asortymencie kierowcy mogą znaleźć takie zabezpieczenia do swoich maszyn jak dodatkowa pastylka do urządzenia, dzięki której pojazd może być uruchomiony tylko przez osobę do tego powołaną, jak również złożone urządzenia Ampio CAN i modele wyposażone w moduły GPS, które umożliwiają zlokalizowanie pojazdu w przypadku ewentualnej udanej kradzieży.


Dodatkowa pastylka do autoalarmu

Pastylka jest urządzeniem , które współpracując z autoalarmem pozwala jeszcze lepiej zabezpieczyć pojazd.
Uniemożliwia uruchomienie silnika przez osoby niepowołane
posiadające nawet oryginalny klucz.
Funkcje:
-antyporwanie
-immobiliser


Ampio CAN

autoalarm sterowany z magistrali cyfrowej CAN w pojeździe załączany i wyłączany z oryginalnego pilota: AUDI,BMW,CITROEN,FIAT,HONDA,FORD,PORSHE,VW i inne.. wszystkie marki -funkcja antynapadowa i antyporwaniowa -głośne lub ciche załączenie -dodatkowy czujnik -sygnalizacja otwartych drzwi -stan serwisowyGMS Autoalarm

FUNKCJE ALARMU: - STEROWANIE CENTRALNYM ZAMKIEM (dla zamków pneumatycznych możliwy czas impulsu 3,5 sekundy) - ALARMOWANIE PRZY PRÓBIE WŁAMANIA LUB URUCHOMIENIA POJAZDU - CZUJNIK UDERZENIOWY - ODCIĘCIE ZAPŁONU LUB DOPŁYWU PALIWA - ZABEZPIECZENIE PRZED NAGRANIEM/SKANOWANIEM PILOTA - PODŁĄCZENIE CZUJNIKA PRZEDNIEJ I TYLNEJ KLAPY - ANTYPORWANIE - ZAMYKA DRZWI PO URUCHOMIENIU SILNIKA (możliwe wyłączenie funkcji)