Mechaniczne blokady samochodowych skrzyń biegów

Firma Niedźwiedź-Lock to światowy producent samochodowych, mechanicznych blokad skrzyni biegów. Ich prekursorem i wynalazcą jest prezes firmy, Zygmunt Niedźwiedź. 15-letnie doświadczenie w dziedzinie zabezpieczeń Bear-Lock owocuje zaawansowanymi technologicznie produktami zapewniającymi bezpieczeństwo milionom właścicieli pojazdów mechanicznych. Produkowane przez firmę blokady samochodowych skrzyń biegów nieustannie dopasowywane są do pojawiających się nowych modeli samochodów – obecnie nasza oferta to ponad 1500 zabezpieczeń bolcowych i ryglowych.

Blokada Bear-Lock do samochodowych skrzyń jest sprzedawana do przedstawicieli handlowych w 23 krajach na 4 kontynentach. "Niedźwiadek" zyskał uznanie największych polskich importerów i producentów samochodów takich marek jak Alfa Romeo, Audi, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Lancia, Lexus, Opel, Renault, Seat, Skoda, Toyota i Volkswagen. Sukcesem firmy Niedźwiedź-Lock było wprowadzenie naszego zabezpieczenia na listę oryginalnych akcesoriów firmy Skoda Auto Polska. Było to poprzedzone specjalistycznymi badaniami przeprowadzonymi w czeskim instytucie badawczym Skoda Auto a.s. w Mlada Boleslav.

Nowoczesny park maszynowy w Szczecinie i wyspecjalizowana kadra zapewniają utrzymanie jakości naszych produktów Bear-Lock na wysokim poziomie. Od 1998 roku firma posiada certyfikat ISO zapewniający o powtarzalności i dokładności wykonania naszych zabezpieczeń.

Firma oferuje mechaniczne blokady skrzyń biegów w dwóch grupach. Pierwsze z nich to tradycyjna, bolcowa, mechaniczna blokada skrzyni biegów, prekursor mechanicznych zabezpieczeń drążka zmiany biegów montowanych wewnątrz konsoli pojazdu. Od 1991 roku zabezpieczenie to skutecznie podbija rynek w Polsce i na świecie.

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w montażu zabezpieczeń Bear-Lock do wszystkich pojazdów osobowych.


Opelvectra


Mercedes180

BMW
AUDI