Blokady skrzyń biegów

Firma Niedźwiedź-Lock to światowy producent mechanicznych zabezpieczeń drążka zmiany biegów. Ich prekursorem i wynalazcą jest prezes firmy, Zygmunt Niedźwiedź. 15 letnie doświadczenie w dziedzinie zabezpieczeń owocuje zaawansowanymi technologicznie produktami zapewniającymi bezpieczeństwo milionom użytkowników pojazdów mechanicznych. Oferta ponad 1500 blokad bolcowych i ryglowych jest wciąż rozszerzana o nowe konstrukcje, dopasowywane do pojawiających się modeli samochodów.

Blokada Niedźwiedź-Lock jest sprzedawana do przedstawicieli handlowych w 23 krajach na 4 kontynentach. "Niedźwiadek" zyskał uznanie największych polskich importerów i producentów samochodów takich marek jak Alfa Romeo, Audi, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Lancia, Lexus, Opel, Renault, Seat, Skoda, Toyota i Volkswagen. Sukcesem firmy Niedźwiedź-Lock było wprowadzenie naszego zabezpieczenia na listę oryginalnych akcesoriów firmy Skoda Auto Polska. Było to poprzedzone specjalistycznymi badaniami przeprowadzonymi w czeskim instytucie badawczym Skoda Auto a.s. w Mlada Boleslav.

Nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowana kadra zapewniają utrzymanie jakości naszych produktów na wysokim poziomie. Od 1998 roku firma posiada certyfikat ISO zapewniający o powtarzalności i dokładności wykonania naszych zabezpieczeń.

Firma oferuje dwie grupy zabezpieczeń. Pierwsze z nich to tradycyjna blokada bolcowa, prekursor mechanicznych zabezpieczeń drążka zmiany biegów montowanych wewnątrz konsoli pojazdu. Od 1991 roku blokada ta skutecznie podbija rynek w Polsce i na świecie.
Posiadamy 20 letnie doświadczenie w motażu blokad do wszystkich samochodów osobowych


Opel


blok3.jpg
vectra
m_Opel_Zafira_aut.2__.jpg

Mercedes


blok4.jpg
180

BMW


bmw_5.jpg

AUDI


m_Audi_Q7_2.jpg