Diagnostyka samochdowa

Większość samochodów jeżdżących po naszych drogach wyposażona jest w specjalne komputery pokładowe, które dostarczają nam wielu wiadomości o stanie pojazdu, w tym między innymi alarmują o wystąpieniu błędów. Często jednak nie są to konkrety, a ogólna informacja, że właśnie wystąpiła usterka. Wtedy trzeba udać się do serwisu i podłączyć auto pod komputer z odpowiednim oprogramowaniem, by sprawdzić, co się stało.

Diagnostyka samochodu wskazana jest również w sytuacji, kiedy sami zauważymy, że auto zachowuje się inaczej niż zwykle i mamy wrażenie, że coś się psuje. Warto też udać się do serwisu na diagnostykę profilaktyczną przynajmniej raz w roku, gdyż nie o wszystkich usterkach komputer pokładowy informuje, a my też nie każdą zauważymy. Auto – Marka przeprowadza diagnostykę komputerową w oparciu o najnowszą aparaturę

Zaawansowane komputery diagnostyczne służą nam do bardzo precyzyjnego diagnozowania usterek elektronicznych w samochodach. Poprawnie zdiagnozowana usterka to szybka i relatywnie tania naprawa!

Nie szukaj po omacku! Pamiętaj, że nowoczesne samochody rejestrują w swojej pamięci prawie wszystkie zdarzenia oraz wszystkie błędy.