Elektryka i diagnostyka samochodowa

Elektryk samochodowy powinien stale śledzić nowowprowadzane rozwiązania z dziedziny elektryki i elektroniki samochodowej. W celu świadczenia prawdziwie profesjonalnych usług powinien także dysponować nowoczesnymi narzędziami umożliwiającymi kompletną diagnostykę oraz skuteczny serwis różnorodnych instalacji. W zakres pracy elektryka samochodowego wchodzi wiele, często bardzo odmiennych usług. Na przykład w szczecińskiej firmie Auto-Marka zajmuje się on między innymi montażem zestawów głośnomówiących, alarmów ale także np. diagnostyką komputerową.

Auto-marka oferuje bardzo szeroki zakres usług z zakresu elektroniki i elektryki samochodowej po przystępnych cenach. Nasze usługi obejmują:
- serwis klimatyzacji
- montaż nawigacji samochowowych
- centralne zamki,
- zestawy głośnomówiące gsm,
- cb radia,
- czujniki cofania (parktronic),
- elektryczne szyby,
- sprzedaż akumulatorów,
- diagnostyka komputerowa
- naprawa instalacji elektrycznych

O wszelkie szczegóły prosimy pytać telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

Oświetlenie xenonowe

Lampy XENON emitują światło białe, a nie jak lampy seryjne - żółte. Montując takie nowoczesne reflektory w swoim samochodzie zadbasz o własne i innych bezpieczeństwo. Będziesz więcej widział na drodze i sam będziesz lepiej widoczny dla innych uczestników ruchu. Montujemy również lampy xenon w samochodach w których nie jest to seryjnie przewidziane.

Czujniki parkowania

Czujnik parkowanie jest urządzeniem ułatwiającym parkowanie. Dzięki zastosowaniu sond umieszczanych w zderzaku pojazdu, można bardzo precyzyjne wykonać manewr cofania bez narażania sie na nieprzyjemne otarcia o słupki lub inne przeszkody znajdujące sie za autem.


System działa na zasadzie radaru - wykorzystując ultradźwięki, urządzenie mierzy odległości pomiędzy czujnikami zainstalowanymi na tylnym zderzaku, a przeszkodą.

CB radio

Zajmujemy się montażem, strojeniem sprzętu CB radio. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań klienta.

Polecane anteny do radioodbiorników CB to:

- PRESIDENT
- LEMM
- SIRIO