Monitoring i namierzanie GPS

System AUTOMONITORING oferowany przez Centrum Monitorowania Alarmów Sp. z o.o. powstał jako rozwinięcie funkcjonującego od 2000 roku Satelitarnego Systemu Monitorowania Pojazdów Liberty GPS

AUTOMONITORING zapewnia najwyższy poziom ochrony pojazdu przed uprowadzeniem i kradzieżą, a także skutecznie wspiera działania na rzecz optymalnego i oszczędnego zarządzania transportem oraz logistyką. System sprawdza się w sytuacjach, gdy potrzebna jest precyzyjna informacja o położeniu, czasie przejazdu i prędkości dowolnego obiektu.

O skuteczności systemu świadczy ekspertyza wykonana przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji i nadany, stosowanemu w nim urządzeniu, Certyfikat Bezpieczeństwa w klasie Profesjonalnej. System AutoMonitoring spotkał się również z uznaniem największych firm ubezpieczeniowych, które zaliczyły system do klasy zabezpieczeń specjalnych, uprawniających do zniżki w stawce ubezpieczenia AC.

- Możliwości systemu: lokalizacja i wizualizacja położenia pojazdu na cyfrowej mapie
- optymalizacja tras przejazdów
- rejestrowanie prędkości pojazdu
- nadzór nad temperaturą w dowolnej części pojazdu
- zliczanie przebytej odległości
- autoryzacja kierowców i rejestracja czasu pracy
- kontrola poziomu i zużyciu paliwa
- rejestracja miejsca tankowania
- ochrona przed nieautoryzowanym użyciem pojazdu
- zabezpieczenie przed kradzieżą pojazdu

Albatross

Jesteśmy firmą zajmującą się konstrukcją i produkcją niezawodych systemów zabezpieczeń samochodów (alarmy samochodowe, system powiadomienia SMS, immobilizery) oraz systemów domowych. Systemy powiadomienia Albatross to sprawdzone już od kilku lat urządzenia na rynku polskim oraz europejskim

Wykorzystujemy najnowsze technologie tworzenia urządzeń. Najnowsze produkty firmy to powiadomienia SMS rozbudowane o możliwości alarmów samochodowych, oraz immobiliserów. Są to jedne z pierwszych tak zaawansowanych urządzeń na polskim rynku.

Dokładamy wszelkich starań, by naszę urządzenia jak najlepiej trafiały w potrzeby rynku. Nasze produkty charakteryzują się niezawodnością, ponieważ konstruowane są z najlepszych elementów pochodzących od renomowanych producentów.