Zabezpieczenia samochodowe

Montujemy zabezpieczenia antykradzieżowe dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli. Zakładamy autoalarmy, blokady skrzyni biegów, odcięcia zapłonu, paliwa oraz monitorowanie pojazdów za pomocą systemów GPS.

Decydując się na zakup samochodu, każdy zwraca uwagę na podobne czynniki takie, jak średnie spalanie paliwa, jakość karoserii, pracę silnika czy skrzyni biegów. Nie można jednak zapominać również o tym, dzięki czemu nie trzeba martwić się oto, że ktoś nam ukradnie nasz pojazd. Chodzi oczywiście o autoalarmy. W naszym warsztacie w Szczecinie zajmujemy się różnego rodzaju zabezpieczeniami samochodowymi, które mają za zadanie uniemożliwić przywłaszczenie pojazdu przez obcą osobę.

Proponujemy rozwiązania, których zadaniem jest m.in. blokada skrzyni biegów czy też odcięcie obiegu elektrycznego do różnych układów w samochodzie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu tego typu systemów, dlatego też wiemy, w jaki sposób zainstalować autoalarmy. Dobierzemy takie rozwiązanie do Twojego pojazdu, które najlepiej się sprawdzi w danym modelu. Co ważne, w warsztacie w Szczecinie zajmujemy się zarówno samochodami osobowymi, jak i dostawczymi.

W naszej ofercie znajdują się:

Alarmy bezpilotowe

Są to nowoczesne systemy cyfrowe współpracujące z najnowszymi samochodami , które integrują się z magistralą CAN pojazdu umożliwiając ich obsługę za pomocą fabrycznych pilotów. Dodatkowo w celu zwiększenia ochrony pojazdu istnieje możliwość dodatkowej autoryzacji wyłączenia alarmu dodatkowym pilotem, lub ukrytym kodowanym przyciskiem.

W dobie łatwo dostępnych skanerów sygnałów radiowych zwiększa to zdecydowanie skuteczność systemu alarmowego, szczególnie systemów bezkluczykowych KEYLESS.

Alarmy pilotowe

Przeznaczone do samochodów i motocykli nieposiadających fabrycznych pilotów do sterowania centralnym zamkiem.

Immobilisery

To grupa urządzeń dzielących się na systemy obsługowe i bezobsługowe. Blokują od jednego do dwóch obwodów elektrycznych w samochodzie.

Blokady Niedźwiedź-Lock
  • -Blokada drążka zmiany biegów: to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe montowane na stałe w nadwoziu samochodu. Sprawdzi się zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów.
  • -Blokada CARGO-LOCK: to mechaniczne zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej pojazdu. Jego działanie polega na dodatkowym zablokowaniu drzwi tylnych i bocznych samochodu dostawczego. Całość jest obsługiwana zamkiem znajdującym się wewnątrz kabiny kierownicy.
  • -JOYLOCK BMW: to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów (joystick). Blokada JOYLOCK zabezpiecza auto przed możliwością posługiwania się dźwignią zmiany biegów (joystick), nawet po nieuprawnionym uruchomieniu auta - osłania wszystkie elementy sterujące praca dźwignie zmiany biegów.