Zabezpieczenia samochodwe

Montujemy zabezpieczenia antykradzieżowe dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli. Zakładamy autoalaramy, blokady skrzyni biegów, odcięcia zapłonu, paliwa oraz monitorowanie pojazdów za pomocą systemów GPS.

W naszej ofercie znajdują się:

Alarmy bezpilotowe

Są to nowoczesne systemy cyfrowe współpracujące z najnowszymi samochodami , które integrują się z magistralą CAN pojazdu umożliwiając ich obsługę za pomocą fabrycznych pilotów. Dodatkowo w celu zwiększenia ochrony pojazdu istnieje możliwość dodatkowej autoryzacji wyłączenia alarmu dodatkowym pilotem, lub ukrytym kodowanym przyciskiem.

W dobie łatwo dostępnych skanerów sygnałów radiowych zwiększa to zdecydowanie skuteczność systemu alarmowego, szczególnie systemów bezkluczykowych KEYLESS.

Alaramy pilotowe

Przeznaczone do samochodów i motocykli nie posiadających fabrycznych pilotów do sterowania centralnym zamkiem.

Immobilisery

To grupa urządzeń dzielących się na systemy obsługowe i bezobsługowe. Blokują od jednego do dwóch obwodów elektrycznych w samochodzie.

Blokady Niedźwiedź-Lock
  • -Blokada drążka zmiany biegów: to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe montowane na stałe w nadwoziu samochodu. Sprawdzi się zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów.
  • -Blokada CARGO-LOCK: to mechaniczne zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej pojazdu. Jego działanie polega na dodatkowym zablokowaniu drzwi tylnych i bocznych samochodu dostawczego. Całość jest obsługiwana zamkiem znajdującym się wewnątrz kabiny kierownicy.
  • -JOYLOCK BMW: to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów (joystick). Blokada JOYLOCK zabezpiecza auto przed możliwością posługiwania się dźwignią zmiany biegów (joystick), nawet po nieuprawnionym uruchomieniu auta - osłania wszystkie elementy sterujące praca dźwignie zmiany biegów.